2017 okupljanje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

Ja se iskreno nadam da je ipak zima u pitanju pa se slabije pise,i verujem da i dalje zele druzenja samo su se malo uspavali,i verovatno cekaju neke predloge za okupljanje,moje misljenje kao novopridoslog clana :shock:
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Pozdrav svima!
Da se i mi sa juga uključimo u diskusiju oko prolećnog druženja.
Što se tiče kotizacije, slažem se sa Draganom da bi to još više zakomlikovalo organizaciju druženja, pa mislim da taj predlog teba da odbacimo.
Kotizacija je možda dobra da se izbegnu situacije koje su se već dešavale na druženjima. Par kolega nije htelo da plati "muzički dinar" sa obrazloženjem da oni ne slušaju muziku i da njima ona ne treba.
Naravno, isti oni su se vrlo rado primakli stolovima kad je neko drugi organizovao i sve bilo besplatno. Ipak, naka to njima služi na čast.
Podržavam i Draganov predlog da nikog ne treba opterećivati bilo kakvom organizacijom. Grza je bilo jedno prelepo opušteno druženje u prirodi gde je svako izneo na sto šta je poneo uz muziku na uvce i logorsku vatru.
Definitivno je da mi ovde nemamo pogodnu lokaciju za druženje i zato dajem predlog da to bude Sisevac, jer je nekako većini relativno blizu i lako se stiže do njega.
Nemam ništa protiv ni Borskog jezera samo nam treba neko da ugovori lokaciju. Postoji nekoliko lepih lokacija na Staroj planini ali je to ipak daleko većini.
Dajte samo predlog datuma jer je to vrlo bitno zbog mogućih putovanja za dolazeće praznike. Mislim da Uskrs i 1. Maj nisu dobri termini pa bi ih trebalo izbegavati kao predloge.
Naravno, ovo je samo moje mišljenje i prihvatam sve sugestuje i predloge.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

Pozdrav za Mustanga. Baš mi je drago da si se javio.
Meni lično svaka lokacija odgovara, Sisevac je standardno dobra lokacija, tu nema mašenja.

Lično, obzirom da ima bazen, bilo bi lepo da ga iskoristimo. Sad, stvar je vremena, kakvo će biti.
Mislim da je kraj Maja ili početak Juna možda pravo vreme. Sad, neka se i drugi izjasne, meni svaki termin odgovara.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: 2017 okupljanje

Post od admin »

Moj predlog je : 2,3,4.juni Sisevac je dobar izbor. A i nisam nikada tamo bio. Pozdrav za ekipu koja je zivnula da nas Sprinter vise ne kritikuje. Dusan
sinisasky
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 01 Jun 2015 15:21

Re: 2017 okupljanje

Post od sinisasky »

Odlican datum , da se ne ukrsta sa polascima na more.
Nikada nismo bili u Sisevcu. Dolazimo sigurno.
Kada se sve utanaci , javite gde treba i koliko da se uplati za organizaciju.

Pozdrav
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

SISEVAC 2017-PROLECNO OKUPLJANJE

Post od Sokol »

Pozdrav svima, drago mi je da se Mustang javio i dao dobar predlog koji ce i da prihvatimo samo ja bi datum pomeriop za 9,10,11 JUN, ako je moguce, i ako se slazete,razlog; do 6 sam u Grcku kada se i vracam nemogu ranije.Pa bi zamolio da se napravi spisak za prijavljivanje.Sto se tice kotizacije po meni je malo komplikovano i ja sam da se na licu mesta novac naplati kao sto smo i do sada radili, uvek sam to ja radio, ko nece da plati na silu mu necemo uzeti,takvih je malo.
YU1PSO
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

Stade rasprava oko okupljanja,i zna li se majsko otvaranje kampa da li je to sigurno 12 maja? :D
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

SISEVAC 2017-PROLECNO OKUPLJANJE 9, 10, 11,-JUN.

Post od Sokol »

Pozdrav svima, sto se tice prrolecnog druzenja a tonam je tema debate, najprre bice Beogrrad 12, 13, 14 maj otvarranje novog kampa organizator DULE predsednik kluba,sve je gratis nase je samo da se okupimo a o tome ce biti jos.So se tice nazovimo glavnog PROLECNOG druzenja tu je bilo dosta dobrih predloga a vodeci racuna o podjednakoj udaljenosti vise clanova prihvaticemo predlog VLADE Mustanga da to bude SISEVAC I TO 9,10 11 jun.Ja sam se cuo sa vlasnicom SISEVAC TERME u vezii zajednickkog rucka a jos smo u pregovoru za kompletan meni sa picem, bez pica ponuda je ovakva; -RIBLJA ili PILECA CORBA
-SALATA
-RIBA ili ROSTILJ por.400gr.
-DESERT. Sve to za 800 dinara po osobi. Bice tu jos neke ponud , misljenja sam da je malo nestrucna ali dogovoorice mo se.
Muzika moze ali bez ozvucenja kao i do sada na uvce.Pozvao sam i gradsko zelenilo Paracina da srede i pokose park, dobio sam odgovor da ce da isprazne kontejneere sa djubrem a sisanje trave nisu nadlezni za van grada, potrudicu see i to da srede.
Sisevac je divno mesto sa termalnim bazenima i lepom okolinom ,onda velikiim ribnjakom pastrmki gde na licu mesta dobijes svezu i ociscenu pastrmku misli da je 480 din..kg.
10..Juna se otvara veliki baze i tu cemo dobiti jeftinije karte.Ukjratko to je to bice jos obavestenja , SRECNO NAM DRUZENJE.
YU1PSO
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Predlog novog termina je u redu zbog otvaranja bazena.
Dajte neke sugestije pa da fiksiramo taj datum.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

Meni je datum prihvatljiv a imali bi i mesec dana od jednog do drugog okupljanja. Termini posle sredine juna su kriticni zbog pocetka letnjih putesestvija,
Pozdrav za sve kolege a posebno za Sprintera i njegovu gospodju, kome sam propustio da se zahvalim na pozdravu.
Ocekujem da Admin izlozi neke detalje za majsko okupljanje.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

Pozdrav Sokole, ako dogovaras pice dogovaraj po osobi neku odredjenu kolicinu. Ponude od strane ugostitelja su znatno vise kad je pice u neogranicenim kolicinama. Koliko sam video na ranijim druzenjima mi i nismo neki pijaci pa ne treba ici na neogranicenu ponudu, Kome je malo moze naknadno poruciti a mozemo si dopuniti i iz sopstvenih rezervi.
Pozdrav
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: 2017 okupljanje

Post od Sokol »

Ponuda za organizovanje večere za pedesetak gostiju koje planirate da imate kod nas u Sisevcu:


***Prva ponuda obuhvata samo ručak i košta 800 dinara a meni je sledeći:

-riblja ili pileća čorba

-pastrmka ili roštilj od 400g sa krompirom

-salata-paradajz,krastavac,kupus,pečena paprika,ljuta papričica

-domaći hleb

-kolač sa bananom

***Druga ponuda obuhvata ručak i piće a košta 1500 dinara:

-ručak je isti kao i gore navedeni sa tim što dodajemo i predjelo (suvi vrat,pečenica,čajna,jaja,sir)

-od pića se poslužuje sledeće:

-sokovi-koka kola i fanta

-pivo-jelen i nikšićko

-mineralna i obična voda

-vina litarska-rose Tikveš,smederevka Tikveš i vranac crnogorski

Ukoliko želite da koristite veliki olompijski bazen (ukoliko bude radio a to zavisi od vremena),cena karte bi bila 250 dinara.

Druženje bi moglo da počne u 15h a moralo bi da se završi najkasnije do 23h pošto restoran radi do tog vremena.
Ponude su prred vama pa da odlucimo ili ce mo u soopstvenoj reziji da se organizemo, ja sam licno sami da organizemo po sistemu ko sta ima bice jeftinije i raznovrsnije.
YU1PSO
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: 2017 okupljanje

Post od admin »

Info oko otvaranja kampa u Beogradu. Malo su se stvari iskomplikovale pa datumi nisu sigurni. Bitno je da smo prolecno okupljanje definisali a kada se god kamp otvori, bice stvarno otvoren samo kada se mi svi okupimo. Za sada ne racunajmo na termin koji sam najavio na bazi razgovora sa gradjevincima. Ako ima raspolozenja u maju da neko samo javi gde ce biti za neki vikend i onda mi spontano dodjemo . Pozdrav Dusan
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Mislim da je mnogo bolje uzeti skuplji meni sa predjelom i neograničenim pićem nego onaj jeftiniji.
Ako na 800 din osnovne cene dodamo predjelo koje je sigurno negde oko 200-300 din, ostaje razlika za NEOGRANIČENO piće od 400-500 dinara.
To u prevodu znači samo 3-4 pića, a druženje traje nekoliko sati. Pa ako bude još i muzika...
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Trebalo bi samo da se izjasnimo da li smo za živu muziku ili ne.
Ja ću pitati moje drugare muzičare koji su svirali već kod nas da li su slobodni za taj datum i koliko bi koštao njihov dolazak.
Zadnji put je bilo 1000 din po posadi.
Dajte neki predlog ili sugestiju pa da ugovorimo sve za nekoliko dana.
Omnia mea mecum porto
Zaključana tema